Otimsan

Kutu Harf Çatı Yazısı  • Kutu Harf Çatı Yazısı

Kutu Harf Çatı Yazısı

Kutu Harf Çatı Yazısı

Bu Ürün Burgu Arjaan By Rotana için Otimsan Tarafından Üretilmiştir.

2700 x 2162 mm ebatlarında ki kutu harf, 2 mm kalınlığındaki alüminyum plakadan  üretilmiştir. Ürüne statik boya (Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama şeklidir. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya tanecikleridir.  Toz boya bu işlem için özel üretilen kabinlerde boya tabancası vasıtası ile atılır. tabancadan geçen boya tanecikleri elektrostatik yüklenerek kabin içindeki malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur. Boyanın malzeme üzerine tam anlamıyla yapışması için malzemenin çok iyi bir şekilde topraklanması gerekmektedir. Toz boya kullanımı geri dönüşüme uygun oluşu ile hem mali olarak hemde çevre dostu olarak kullanımı yaygınlaşmış bir yöntemdir.)  kullanılarak renk verilmiştir. 2 mm alüminyum malzemeden üretilen alt zemin ve yan çerçeveler üzerine, akrilik malzemeden kapak imal edilmiştir. Ürün içten led aydınlatmalıdır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Tabela, cephe yazısı, çatı tabelası, Çevresel grafik Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

Anahtar kelimeler: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları