Otimsan

Müşteri Görüşleri

Sevi Muştu - Yemeksepeti
Sevi Muştu - Yemeksepeti

Yemek Sepeti Park ofis projesinde dış tabela ve yönlendirmeler için verilen kaliteli işleriniz ve ekiplerinizin ilgisine teşekkür ederiz.

Tolga Ünal - Dedeman
Tolga Ünal - Dedeman

Dedeman Tokat Otelimizin yönlendirmelerini emanet ettiğimiz Otimsan, gerek tasarımları gerekse ürün detaylarına verdikleri önem ile hem bizim hemde misafirlerimizin beğenisini kazanmıştır. Ürünleri gibi iş süreçlerininde mükemmel olmasını tekrar takdir ediyor, tüm Otimsan ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Başka projelerde de beraber olmak dileğiyle.

Haluk Kuvvetli & Körfez Termal
Haluk Kuvvetli & Körfez Termal

Körfez Termal için tasarlayıp ürettiğiniz Cephe ve Banko arkası tabela imalatları için teşekkür ediyoruz. Oldukça güzel olduklarını belirtebiliriz.

Hasan Mingü & Midek / Mingü – Mimarlık
Hasan Mingü & Midek / Mingü – Mimarlık

D_Hotel Maris Projesinde Midek/Mingü A.Ş. ye gösterdiğiniz destek için başta size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

Mustafa Çırak & Artemis Otel Erzin
Mustafa Çırak & Artemis Otel Erzin

Otelimizin ihtiyaçlarının giderilmesindeki yakın ilgi ve alakanız ile birlikte profesyonel yaklaşımlarınız bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Çözüm ortağımız Otimsan’a kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Melih Akıncı & Türk Oftalmoloji Derneği
Melih Akıncı & Türk Oftalmoloji Derneği

İşinize gösterdiğiniz hassasiyet ve kalite için teşekkür ederim. Montaj yapan ekibiniz de çok iyi niyetli ve işinin ehli kişilerdi, onlara da teşekkür ederim. Başka bir çalışmada yine görüşmeyi umarım.

Selahattin Yücel & Yücel Partners Mimarlık
Selahattin Yücel & Yücel Partners Mimarlık

Memnun kaldığım bir iş oldu, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Farklı işlerde de görüşmek dileğiyle..    

İlker Yörükoğlu & Crowne Plaza İstanbul
İlker Yörükoğlu & Crowne Plaza İstanbul

Florya oteli olarak inşaat aşamasından başlayan işbirliğimiz, otelin açılışından sonra da çözüm ortağı olarak devam etmektedir. Otelimizin, iç mekan yönlendirmelerinin yanı sıra, girişte bulunan kanopilerin ışıklı logo çalışmaları, otelimizin cephesinde bulunan paslanmaz logo çalışmaları, marka standartlarımızda olan totem yönlendirmeler ve ayaklı yönlendirmeler Otimsan tarafından başarıyla uygulamıştır. Son derece titiz yapılan planlaması sayesinde, iş takibi, ürün uygulaması ve montajı hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandırılmıştır. Otimsan firmasını, bu tür uygulamalara ihtiyaç duyan tüm işletmelere tereddütsüz tavsiye ederim.

Şeniz Sarı & Kadıköy Şifa Hastaneleri
Şeniz Sarı & Kadıköy Şifa Hastaneleri

İşinize gösterdiğiniz özen,titizlik ve verilen sözlere uyum sağlanarak beklenen kalite ürettiğiniz iş için kurumumun adına başta size ve ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim.

Vedat Elik & Elite World Otelleri
Vedat Elik & Elite World Otelleri

Şu an İstanbu Taksim’de Elite World İstanbul Otel, Elite World Prestige Otel, Florya’da Elite World Businnes Otel, Van’da Elite World Van Otel ve zincirlerimizin Marmaris’teki ilk resort yatırımı Elite World Marmaris Otel olmak üzere 5 otelimimiz ile hizmet sunmaya devam ederken, Otimsan firması ile uzun yıllara dayanan iş birliğimizin yeni yatırımlar ile artarak devam edeceğine inanıyoruz. İş ortağımız olarak Otimsan’ın tüm otellerimize sunduğu iç ve dış mekan yönlendirme malzemeleri ve iş sürecinde sunulan kaliteli hizmet nedeni ile Elite World Oteller Zinciri tarafından bu referans yazısı kendilerine verilmiştir.

Emre Merey & DAP Yapı
Emre Merey & DAP Yapı

Rotana, Burgu ve Tango binalarının iç ve dış yönlendirmelerinde proje aşamasından itibaren birlikte çalıştık. Binalara değer katmak adına tasarımdan montajına kadar gayet iyi sonuçlar aldık.

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları